X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Tirana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Tirana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Katowice Tirana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Katowice Tirana

Przewodnik po lotach LOT Katowice Tirana

Czy chcemy z oferty Katowice - Tirana korzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie więcej, albo w sprawach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele osób zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do tej metody przemieszczania się. Jak się jednak okaże, jeśli tylko rozwija się ona prawidłowo oraz nie prezentuje jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie można zamówić tanie loty Katowice - Tirana, oczywiście pamiętając o kilku zasadach.

Okres ciąży i oświadczenie od lekarza

Jeżeli planujemy korzystać z oferty na najtańsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to warto mieć świadomość, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Warto jednak wiedzieć, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Katowice - Tirana będzie zabroniony nawet prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Poza tym, powinnyśmy sprawdzić regulamin konkretnego przewoźnika , bo każdy z nich ma inne założenia w odniesieniu do latania ciężarnych, jak również przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, należy posiadać przy sobie zaświadczenie od ginekologa, ponieważ sama książka ciąży może nie starczyć, aby dopuszczono nas na lot Katowice - Tirana.

Gdy już znajdziesz się na pokładzie Katowice - Tirana

Nie ma przeciwwskazań do latania, to świetnie! W tej chwili zapamiętaj, aby znaleźć najkrótszy lot , dzięki któremu wyprawa nie będzie aż tak trudna. Dodatkowo podczas zapinania pasów dopilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, poproś o to stewardessę. W czasie lotu Katowice - Tirana jeśli to realne, wstawaj co 30 minut i przejdź się, ponieważ siedzenie w jednej pozie nie jest zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Katowice - Tirana czasami oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także wsparcie podczas transportu walizki, przez to trzeba się dowiedzieć na co możesz tu liczyć.

Tanie loty Katowice - Tirana zachęcają do częstego korzystania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie jest do tego przeciwwskazaniem. Jednak za każdym razem należy się co do tego upewniać u lekarza, a także poznać się z wytycznymi konkretnych linii lotniczych. Warto też przejrzeć przepisy w kraju do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuszczać do siebie ciężarnych, jeśli będzie za chwilę czas porodu, i tutaj linie lotnicze nic już nie mogą zrobić.