X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Turku

już od 181 zł
12 sie 19 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turku

Bilety lotnicze Polska Turku

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
23 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
11 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Turku

Przewodnik po lotach Katowice Turku

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tanie linie lotnicze stają się coraz bardziej popularne wśród podróżnych, umożliwiając rezerwowanie biletów z dużymi zniżkami. Chcesz wybrać się w podróż Katowice -Turku jednak nie korzystałeś jeszcze z usług tanich linii? Skorzystaj z naszego poradnika, a tanie loty nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic!

Czy warto korzystać z usług tanich przewoźnikówi?

Osoby narzekające na ofertę tanich operatorów często zwracają uwagę na niższy komfort w porównaniu do tradycyjnych lotów. To prawda - maszyny ekonomicznych przewoźników zazwyczaj podmiejskich lotniskach, a to oznacza konieczność wynajęcia transferu do hotelu. Należy także zaznaczyć, że na pokładzie nie są serwowane darmowe posiłki, a odległość pomiędzy poszczególnymi fotelami jest mniejsza. Osoby wyruszające w podróż Katowice -Turku muszą też uiszczać dodatkowe opłaty za bagaż przewożony w luku.

Dlaczego warto skorzystać z oferty tanich linii

Tych kilka wad nie jest jednak w stanie przyćmić zalet tanich przewoźników. Marzysz, żeby wyruszyć do Madrytu, Oslo, Londynu, a może do Lizbony? Dzięki usługom tanich linii zwiedzanie świata jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Koszt biletów rekompensuje mniejszy komfort na pokładzie, a turyści jedynie z bagażem podręcznym nie muszą uiszczać dodatkowych opłat.

Na czym oszczędzają tanie linie lotnicze?

Sprawdzasz oferty lotów Katowice -Turku i chcesz dowiedzieć się, na czym oszczędzają niskobudżetowi przewoźnicy? Czynników jest kilka - korzystają z mniejszych lotnisk, których obsługa jest zdecydowanie tańsza niż w przypadku głównych portów lotniczych. Spore oszczędności pozwala również uzyskać sposób dystrybucji biletów - z reguły przez internet, a także pominięcie pośredników.