X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Uzice

już od 307 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Serbia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Serbia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
19 sie (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Pristina
25 sie (wto)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
19 sie (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Pristina
26 sie (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
17 sie (pon)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Pristina
25 sie (wto)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
17 sie (pon)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Pristina
26 sie (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
18 sie (wto)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Pristina
25 sie (wto)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Uzice

Przewodnik po lotach Katowice Uzice

Jesteś w ciąży, ale chcesz polecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd służbowy, zasłużone wczasy, lub pozostałe sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele pobudek, dla których ciężarne decydują się na przelot Katowice - Uzice. I choć mówi się, że ciąża to nie choroba, należy pamiętać, że nie zawsze ta forma podróży okazuje się dla pań odpowiednia. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Katowice - Uzice, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem określającym, do jakiego czasu kobiety w ciąży mogą być wpuszczane do samolotu. Przed lotem Katowice - Uzice koniecznie trzeba skonsultować się z położnikiem.

Planujemy lot Katowice - Uzice – w jakim czasie można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zaplanować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Katowice - Uzice i przyszykować walizkę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tutaj dużo zależy od zdrowia przyszłej matki, a także od tego, w którym miesiącu ciąży jest. Bez względu na samopoczucie warto zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę i dopytać, czy lot będzie bezpieczny dla ciężarnej i maleństwa. Przeważnie pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do podobnych podróży. W pierwszym trymestrze znaczne zmiany ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie zbyt wczesnym porodem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu pań po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uważa się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna sprawa. Jeżeli mamy taką możliwość, dostosujmy wylot i rezerwujmy tanie loty Katowice - Uzice akurat w tym czasie.

Przyszła mama na pokładzie podczas rejsu Katowice - Uzice – co musimy wiedzieć?

Kobiety, które zdecydują się na przelot samolotem w czasie ciąży, a mają już większy brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży oraz o braku przeciwwskazań do podróży. Pomoże to uniknąć trudności na lotnisku oraz sytuacji, że pani z dużym brzuchem nie zostanie dopuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Katowice - Uzice powinny pożegnać ciężarne w ciąży z bliźniakami – bywa ona traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Lepiej wystrzegać się także dłuższych lotów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez problemu sprawdzimy czas trwania wybranych połączeń i dopasujemy lot dla siebie .

Ciężarna na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna kobieta znakomicie zniesie podróż, inna może poczuć dyskomfort wiążący się z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, w jaki sposób udogodnić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zatroszczyć się o osobisty komfort. Lepiej wybrać miejsca z brzegu, by wygodnie wychodzić do toalety czy w celu rozprostowania nóg. Przechadzki w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed wylotem warto pomyśleć również o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to także można zadbać na stronie FRU.pl, już przy kupnie biletu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ancona Kittila

Tanie loty Wrocław Livingston

Tanie loty Ivalo Wettingen

Tanie loty Gossau Sg Berno

Tanie loty Kauhajoki Tivat

Tanie loty Praga Woroneż

Tanie loty Oskarshamn Berane

Tanie loty Olafsfjordur Covilha

Tanie loty Engelberg Idre

Tanie loty Virgin Atlantic Johannesburg

Tanie loty Swiss Rio De Janeiro Warszawa