X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Valkeala

już od 110 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
27 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Valkeala

Przewodnik po lotach Katowice Valkeala

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Katowice -Valkeala i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są podróżni. W jakich sytuacjach linie lotnicze mogą wyprosić pasażera z samolotu? Sprawdź nasz poradnik!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wyjazdem należy zapoznać się z unijnymi regulacjami, które wskazują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Katowice -Valkeala, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to linie lotnicze mogą nie wpuścić do samolotu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z zawartością bagaży. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - takie jak brzytwy, noże, materiały łatwopalne.

Co z overbookingiem - prawa turysty

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według regulaminów linii lotniczych jest to możliwe gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Przewoźnik powinien jednak traktować turystów z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Katowice -Valkeala pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Levi Ostenda

Tanie loty Storuman Engelberg

Tanie loty Baden Piestany

Tanie loty Oristano Delemont

Tanie loty Stykkisholmur Naxos

Tanie loty Resita Triest

Tanie loty Bratysława Vilhelmina

Tanie loty Procida Frauenfeld

Tanie loty Graz Jeddah

Tanie loty Nippon Airways Tsushima

Tanie loty Alaska San Diego Kraków