gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Katowice Wenecja

już od 584 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Wenecja

Bilety lotnicze Katowice Wenecja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
12 gru (śro)
LOT
Wenecja
16 gru (nie)
LOT
Katowice
08 gru (sob)
LOT
Wenecja
10 gru (pon)
LOT
Katowice
14 gru (pią)
LOT
Wenecja
17 gru (pon)
LOT
Katowice
23 paź (wto)
LOT
Wenecja
02 lis (pią)
LOT
Katowice
26 paź (pią)
LOT
Wenecja
02 lis (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hahn Air Katowice Wenecja

Przewodnik po lotach Hahn Air Katowice Wenecja

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że turyści mogą latać praktycznie w każdy zakątek świata. Planujesz urlop z dziećmi? Przedstawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno lot Katowice - Wenecja linią Hahn Air, jak i sama wycieczka będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Profilaktyka jest priorytetem

Kontrola lekarska jest niezbędna niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z dzieckiem warto zacząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy też zweryfikować stan zębów u stomatologa czy zrobić badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Paszport czy dowód dla dziecka

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto też wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza UE - paszport dla dziecka.

Podróżujcie bezpiecznie

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna przydarzyć w w czasie wyjazdu. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, opóźnionego lotu, wizyty u stomatologa i powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Katowice - Wenecja linią Hahn Air

Nie każdy maluch dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku niewielkie maskotki przed wejściem na pokład.

Co zapakować do walizek

Planujesz z dziećmi lot Katowice - Wenecja linią Hahn Air? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy przeciwsłoneczne, ale potrzebne okazują się też materiały opatrunkowe, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy elektrolity.