X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Wenecja

już od 563 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Wenecja

Bilety lotnicze Katowice Wenecja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
26 paź (sob)
LOT
Wenecja
01 lis (pią)
LOT
Katowice
28 paź (pon)
LOT
Wenecja
01 lis (pią)
LOT
Katowice
23 lis (sob)
LOT
Wenecja
26 lis (wto)
LOT
Katowice
23 lis (sob)
LOT
Wenecja
27 lis (śro)
LOT
Katowice
23 lis (sob)
LOT
Wenecja
28 lis (czw)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Wenecja

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Wenecja

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na lot Katowice - Wenecja linią Ryanair

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy następny raz. Każdy ma taki sam problem: wziąć tylko bagaż podręczny, a może jeszcze bagaż rejestrowany? Warto się namyślić nad tą kwestią, przemyśleć czy faktycznie trzeba wziąć tak dużo rzeczy. Jeden i drugi rodzaj bagażu ma plusy i minusy, jednak powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich low costów będziemy musieli więcej zapłacić. Bagaż rejestrowany warto zabrać, gdy lecimy na dłużej lub z dziećmi. Trzeba też pamiętać, by kupić bilet lotniczy z wliczonym bagażem rejestrowanym albo dokupić go dodatkowo już podczas rezerwacji. Czasami po wydaniu biletu niektóre linie doliczają wyższe opłaty za bagaż.

Na co zwracać uwagę podczas lotu Katowice - Wenecja linią Ryanair?

Przede wszystkim powinniśmy przemyśleć, czy bagaż rejestrowany będzie nam rzeczywiście potrzebny. Jeśli wybieramy się w niezbyt długą podróż, to może się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Mimo wszystko udając się na dalszy wyjazd, wyjeżdżając z rodziną, lub planując przewozić przedmioty, których nie można wziąć na pokład, będziemy zmuszeni wykupić bagaż rejestrowany albo bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Katowice - Wenecja linią Ryanair mogą być naprawdę niedrogie, ale trzeba się zorientować, ile bagażu chcemy zabrać i czy linie narzucają dodatkowe dopłaty.

Kwestia bagażu u poszczególnych przewoźników

Udając się w podróż powinniśmy poszukać tej najlepszej propozycji nie tylko co do ceny, ale i wygody. Przez to trzeba patrzeć na listę przewoźników na konkretnej trasie:

U poszczególnych przewoźników rozmiar oraz waga bagażu rejestrowanego są różne. Dlatego w czasie wyboru lotu Katowice - Wenecja linią Ryanair zwróć na to uwagę. Jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo bagażu, leć po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wiele się w nim zmieści.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o bagażu w lotach Katowice - Wenecja linią Ryanair?

Przygotowując bagaż rejestrowany, powinniśmy pamiętać, że nie jest to odpowiednie miejsce do przewożenia ważnych przedmiotów, jak: dokumenty, gotówka albo sprzęt elektroniczny. Niestety, ten bagaż ma szansę się zniszczyć w czasie przewozu, albo co gorsza zgubić, przez to warto go ubezpieczyć. Trzeba tutaj wiedzieć, że wykupując tanie loty Katowice - Wenecja linią Ryanair i planując zabrać ze sobą dodatkowy bagaż, dobrze zrobimy jeśli opłacimy go już przy nabywaniu biletu.

Trzeba wyszukiwać przeloty, na których posiadamy zapewnioną najkrótszą trasę pozbawioną przesiadek, gdyż wówczas istnieje niewielka szansa, że bagaż się zagubi. Ale też zaletą wykupienia tego bagażu będzie to, że mamy szansę zabrać więcej przedmiotów, i posiadamy puste ręce w czasie przesiadki, co również zwiększa komfort w czasie lotu.