X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Wengen

już od 333 zł
06 paź 13 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
20 lis (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Genewa
22 lis (nie)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Warszawa
03 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
10 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
20 lis (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Genewa
23 lis (pon)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Wengen

Przewodnik po lotach Katowice Wengen

Z pełnym żołądkiem czyli zadbajmy o posiłek podczas lotu Katowice - Wengen

To oczywiste, że podczas lotu chcemy coś przegryźć. Żołądek upomina się o zapełnienie, a i w czasie lektury bądź oglądania filmu na pokładzie z ochotą sięgamy po smakowite przekąski. Jeśli wybierzemy tanie loty Katowice - Wengen, prawdopodobnie sami będziemy musieli zadbać o swoje wyżywienie na pokładzie samolotu, ponieważ nie dostaniemy go w cenie biletu.

Przekąski podczas rejsu Katowice - Wengen – jak to wygląda

To czy w samolocie podawane są posiłki albo przekąski, uzależnione jest od odległości trasy, a także od określonego przewoźnika. Jeśli decydujemy się na tanie loty Katowice - Wengen, bo zależy nam, by jak najwięcej zaoszczędzić na podróżach, musimy liczyć się z faktem, że linie lotnicze zatroszczą się jedynie o nasze podstawowe wygody, a posiłek na pewno się w nich nie zmieści. Możemy jednak korzystać z bufetu znajdującego się w kabinie maszyny i zamówić coś dla siebie. Warto pamiętać, że ceny w takich bufetach nie bywają standardowe. Regularni przewoźnicy dość często gwarantują wyżywienie i napoje w cenie biletu, ale bywa to uzależnione od klasy lotu. Menu jest uzależnione od czasu rejsu, pory startu itp. W Niektórych przypadkach pasażerowie mogą przed lotem zamówić menu niestandardowe, na przykład wegańskie.

Przekąski w bagażu podręcznym podczas lotu Katowice - Wengen

Jeśli nie zamierzamy kupować przekąsek na pokładzie samolotu i wolimy osobiście zająć się jedzeniem na drogę, możemy wziąć przekąski do walizki podręcznej. Dobrze jest zaznajomić się z przepisami dotyczącymi wwozu produktów żywnościowych do kraju, który mamy odwiedzić, żeby wystrzegać się zbędnych problemów w czasie kontroli. Jeżeli decydujemy się na tanie loty Katowice - Wengen i chcemy wziąć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny, by unikać dodatkowych wydatków, pomyślmy o ograniczeniach i tak zaplanujmy przekąski, aby nie przeciążyć walizy. Napoje można zabierać tylko w niedużych 100 ml buteleczkach i w sumie tych butelek można zabrać dziesięć. Jeżeli zamierzamy zabrać także płynne lub półpłynne kosmetyki – taki limit naprawdę szybko zostanie wykorzystany.

Co możemy zakupić w samolocie?

Wybrani przewoźnicy umożliwiają nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi można zaspokoić głód podczas lotu Katowice - Wengen. W zależności od długości lotu , jak też charakteru danych linii, możemy zakupić kanapkę, sałatkę, przekąski solone i słodycze, jak też napoje gorące oraz zimne. W niektórych samolotach występują też przekąski dla najmłodszych. Warto potwierdzić to na stronie internetowej przed wylotem, by zyskać pewność, że w samolocie kupi się to, co zasmakuje.