X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Wiedeń

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Wiedeń

Bilety lotnicze Katowice Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Wiedeń

Przewodnik po lotach Katowice Wiedeń

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Katowice - Wiedeń

Decydując się na wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeżeli jednak planujesz wyjazd samodzielnie, możesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Katowice - Wiedeń, powinno się dopłacić parę złotych za ubezpieczenie. Sprawdź, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się na wakacjach i dlaczego może okazać się naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Oczywiście najbardziej potrzebne jest standardowe ubezpieczenie dla turystów. Nie ważne, czy wybierasz tanie loty Katowice - Wiedeń, czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed kosztami związanymi z zagubieniem walizki – jednak biorąc ze sobą droższe rzeczy, należy specjalnie je ubezpieczyć. Na dodatek gwarantuje ci rejs powrotny do kraju w przypadku choroby i odda ci pieniądze wydane na pobyt w szpitalu za granicą, lub wtedy, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla turystów

Możesz także skorzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zaginięcia – kiedy zgubi się i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz gwarantowane wypłacenie kosztów.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie także polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia lotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo zadowalające, jeżeli masz przesiadkę i opóźnienie może oznaczać stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie zdarza się sporadycznie, a wykorzystując ubezpieczenie, jesteś pewien odzyskania wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Katowice - Wiedeń zaskakująco podrożeją – najczęściej jest to bardzo mała kwota.