X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Wilno

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Wilno

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Wilno

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Wilno

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Wilno

Kiedy opłaca się kupić bagaż rejestrowany na lot Katowice - Wilno linią Ryanair

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy kolejny raz. Wielu posiada taki sam kłopot: wziąć tylko bagaż podręczny, a może jeszcze bagaż rejestrowany? Trzeba się namyślić nad tą sprawą, sprawdzić czy faktycznie trzeba zabrać tak dużo rzeczy. Jeden i drugi typ bagażu ma plusy i minusy, jednak powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich linii lotniczych musimy więcej zapłacić. Bagaż rejestrowany polecamy wziąć, gdy podróżujemy na długi urlop albo z całą rodziną. Pamiętaj, by kupić bilet lotniczy z uwzględnionym bagażem rejestrowanym lub dokupić go opcjonalnie już w czasie rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu niektórzy przewoźnicy naliczają większe opłaty bagażowe.

Co jest istotne podczas lotu Katowice - Wilno linią Ryanair?

Przede wszystkim powinniśmy przemyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam faktycznie konieczny. Jeśli wybieramy się w krótką podróż, to może się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dłuższy wyjazd, wyjeżdżając z rodziną, albo planując przewieźć przedmioty, których nie możemy wziąć na pokład, będziemy zmuszeni kupić bagaż rejestrowany lub bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Katowice - Wilno linią Ryanair mają szansę być naprawdę tanie, jednak warto się dowiedzieć, ile bagażu potrzebujemy oraz czy czekają nas dodatkowe opłaty.

Kwestia bagażu u poszczególnych przewoźników

Wybierając się w podróż powinniśmy szukać najbardziej optymalnej oferty pod względem ceny i wygody. Dlatego warto spojrzeć na listę linii na konkretnej trasie:

U poszczególnych przewoźników wielkość oraz waga bagażu rejestrowanego różnią się między sobą. Dlatego w czasie rezerwacji lotu Katowice - Wilno linią Ryanair miej to na uwadze. Jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo bagażu, podróżuj po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew temu co się wydaje, wiele się w nim zmieści.

O czym jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Katowice - Wilno linią Ryanair?

Przygotowując bagaż rejestrowany, musimy pamiętać, że nie jest to odpowiednie miejsce do przewożenia ważnych rzeczy, jak: dokumenty, pieniądze czy laptop. Niestety, ten bagaż może się zniszczyć w czasie przewozu, lub nawet zgubić, przez to opłaca się go ubezpieczyć. Trzeba tu pamiętać, że rezerwując tanie loty Katowice - Wilno linią Ryanair i planując wziąć ze sobą dodatkowy bagaż, najlepiej zrobimy jeśli opłacimy go już przy kupowaniu biletu.

Warto wyszukiwać loty, na których posiadamy zapewnioną najkrótszą trasę pozbawioną przesiadek, bo wtedy istnieje mniejsza szansa, że bagaż się zagubi. Jednak także plusem wykupienia takiego bagażu jest to, że mamy szansę zabrać więcej rzeczy, i posiadamy puste ręce w czasie przesiadki, co także zwiększa wygodę podczas lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Bruksela Lampedusa

Tanie loty Adelboden Bildudalur

Tanie loty Arbon Bratysława

Tanie loty Inishmore Bolzano

Tanie loty Heerenveen Kolding

Tanie loty Borotou Ohrid

Tanie loty Corvo San Pablo

Tanie loty Palma De Mallorca Brindisi

Tanie loty Ruka Karlshamn

Tanie loty Singapore Airlines Dżakarta Taipei

Tanie loty Cape Air wylot z: Rockland