X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Zagrzeb

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Zagrzeb

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Zagrzeb

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Zagrzeb

Przewodnik po lotach Katowice Zagrzeb

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego kota? Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza akceptuje obecność futrzaka na pokładzie. Przedstawiamy najważniejsze informacje dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Katowice -Zagrzeb?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich przewoźników wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może być źródłem stresu dla pupila. Wybrałeś połączenie Katowice - Zagrzeb, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia pupila. Z reguły dla futrzaka nie musimy zamawiać oddzielnego biletu. Bardzo ważne jest z kolei przygotowanie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi wstać, obrócić.

Dokumenty dla futrzaka

Jeżeli planujesz wyjechać ze zwierzakiem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - przede wszystkim paszport poświadczający odbycie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zwierzę musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich UE. Przed Tobą podróż Katowice -Zagrzeb? Pamiętaj, że w czasie podróży pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie bardziej spokojny.