X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Zagrzeb

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Zagrzeb

Bilety lotnicze Katowice Zagrzeb

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Zagrzeb

Przewodnik po lotach Katowice Zagrzeb

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego kota? Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza akceptuje obecność futrzaka na pokładzie. Przedstawiamy najważniejsze informacje dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Katowice -Zagrzeb?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich przewoźników wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może być źródłem stresu dla pupila. Wybrałeś połączenie Katowice - Zagrzeb, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia pupila. Z reguły dla futrzaka nie musimy zamawiać oddzielnego biletu. Bardzo ważne jest z kolei przygotowanie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi wstać, obrócić.

Dokumenty dla futrzaka

Jeżeli planujesz wyjechać ze zwierzakiem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - przede wszystkim paszport poświadczający odbycie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zwierzę musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich UE. Przed Tobą podróż Katowice -Zagrzeb? Pamiętaj, że w czasie podróży pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie bardziej spokojny.