X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Zurych

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Zurych

Przewodnik po lotach Katowice Zurych

Co spakować na wyjazd - lista najważniejszych rzeczy

Wybierasz się na wakacje Katowice - Zurych i zastanawiasz się, jakie przedmioty należy wziąć ze sobą, żeby zaliczyć wakacje do udanych? Sprawdź nasze wskazówki i ciesz się komfortem na wakacjach.

Nie zapomnij o dokumentach

To najważniejszy punkt, którego nie możemy pominąć. Na wyjazd trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości, w niektórych sytuacjach konieczna okazuje się również karta europejskiego ubezpieczenia zdrowotnego. Przed Tobą lot Katowice - Zurych? Jeżeli chcesz wynająć na miejscu auto nie zapomnij zapakować dokumentu potwierdzającego uprawnienia. Natomiast osoby uprawnione do zniżek, powinny wziąć ze sobą odpowiednią legitymację np. studencką - dzięki odpowiedniemu dokumentowi wstęp do obiektów sakralnych będzie tańszy.

Obowiązkowe elementy garderoby

Odpowiednia odzież to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Do rzeczy obowiązkowych należą spodnie, skarpetki, kapcie do chodzenia po hotelu, komfortowe obuwie, cieplejsza bluza, a także bikini, peleryna, czy okulary przeciwsłoneczne. Dzięki odpowiedniemu spakowaniu walizki będziesz czuć się komfortowo w czasie wakacji.

Środki przeciwgorączkowe i leki na choroby przewlekłe

W każdą podróż trzeba również apteczkę. Do najistotniejszych leków należą środki przeciwbólowe, na biegunkę, środki na komary, kosmetyki na poparzenia słoneczne, a także gaza czy krople do oczu. Zażywasz leki na przewlekłe choroby, np. choroby serca, niedoczynność tarczycy lub padaczkę? Nie zapomnij o zabraniu ze sobą odpowiednich medykamentów.

Co jeszcze przyda się na wakacjach

Uwielbiasz aktywny wypoczynek? Zarezerwowałeś bilety na lot Katowice - Zurych? Jeśli planujesz dużo wspinania się, pamiętaj o zabraniu ze sobą noża czy karimaty. Osoby wybierające egzotyczne kierunki powinny zabrać ze sobą buty do pływania. Na wczasach przydatna okaże się również nowoczesna technologia - smartwatch, tablet czy nawigacja.