X
Ładowanie...

Tanie loty Kayseri Triest

już od 529 zł
26 mar 02 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
20 cze (czw)
Lufthansa
Triest
27 cze (czw)
Lufthansa
Gdańsk
20 cze (czw)
Lufthansa
Triest
28 cze (pią)
Lufthansa
Kraków
18 lip (czw)
Lufthansa
Triest
23 lip (wto)
Lufthansa
Warszawa
16 lip (wto)
Lufthansa
Triest
24 lip (śro)
Lufthansa
Warszawa
17 lip (śro)
Lufthansa
Triest
22 lip (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kayseri Triest

Przewodnik po lotach Kayseri Triest

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla turystów

Planujesz lot samolotem do Kayseri - Triest i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Kayseri - Triest oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Kayseri - Triest, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Linie lotnicze nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz napojów w bagażu odprawianym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.