X
Ładowanie...

Tanie loty Kefallinia Zurych

już od 298 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
10 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
12 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
05 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
17 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
29 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
01 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Amsterdam
06 lip (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
11 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
24 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kefallinia Zurych

Przewodnik po lotach Kefallinia Zurych

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Oczekujesz na wymarzone wakacje, lecz raptem wydarza się coś, co zmusza do rezygnacji z planów. Zrezygnowanie z rezerwacji pokoju pokoju w hotelu zazwyczaj oznacza wycofanie kosztów rezerwacji, a poza tym – należy anulować bilet podróżny. Taki wypadek ozacza, że przepadają ci poniesione koszty. Można jednak wykupić ubezpieczenie na taki wypadek. Czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego naprawdę jest opłacalne?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Od czasu do czasu zdarza się, że należy zapomnieć o wyjeździe. Tanie loty Kefallinia - Zurych z reguły rezerwuje się z dużym wyprzedzeniem czasowym, w czasie kilku przed wylotem może wydarzyć się bardzo dużo nieplanowanych wypadków. Od czasu do czasu zrezygnowanie z biletu jest koniecznością.

Zarówno w tanich lotach Kefallinia - Zurych, jak i w standardowych firmach lotniczych skomplikowane może okazać się przekazanie biletu komuś. Zazywczaj nie można zarezerwowanego siedzenia zwyczajnie komuś odstąpić. Należy oficjalnie przebukować bilet. Trzeba też wnieść opłatę za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

Aby uniknąć takich wydatków, powinieneś wykupić polisę ubezpieczenia. Jest to inny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. Ta polisa to gwarancja, że w chwili, kiedy nie będziesz mógł polecieć, firma ubezpieczeniowa zwróci ci środki wydane na bilety. To jest nawet w tanich lotach Kefallinia - Zurych jest bardzo wysoką kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji jest przyzawane, jeżeli rezygnujesz z biletu z ważnego powodu. Choroba czy wypadek są najbardziej istotne z nich. Kolejnym jest śmierć lub choroba małżonka lub rodzica, też ciąża określona przez lekarza jako zagrożona. Koszt biletów zostanie ci zwrócony, jeżeli zostaną one skradzione lub spalone.