X
Ładowanie...

Tanie loty Keflavik Intl Sandefjord Arpt

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Keflavik Intl Sandefjord Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Keflavik Intl Sandefjord Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Keflavik Intl Sandefjord Arpt

Przewodnik po lotach Keflavik Intl Sandefjord Arpt

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Reykjavik (Keflavik Intl) - Sandefjord-Torp

Wyruszasz w podróż do Reykjavik (Keflavik Intl) - Sandefjord-Torp i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu sprzętu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych pozwala na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Reykjavik (Keflavik Intl) - Sandefjord-Torp organizator lotu ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Reykjavik (Keflavik Intl) - Sandefjord-Torp musisz obligatoryjnie zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez linie lotnicze na trasie do Reykjavik (Keflavik Intl) - Sandefjord-Torp, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które najlepiej chronią sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeśli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby dotarły razem z Tobą do Sandefjord-Torp w całości.