X
Ładowanie...

Tanie loty Kil Torremolinos

już od 89 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
21 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
22 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
23 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kil Torremolinos

Przewodnik po lotach Kil Torremolinos

Rent a car w czasie podróży Kil - Torremolinos- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się z partnerem lub partnerką w podróż Kil - Torremolinos, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości miejsc w trakcie całego wyjazdu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Kil - Torremolinos. Możesz tego dokonać na miejscu lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze wymagania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed wyjazdem Kil - Torremolinos wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru auta nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie wypożyczalnie informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.