X
Ładowanie...

Tanie loty Kilkenny Helsinki

już od 288 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
27 wrz (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
30 wrz (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
21 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
23 gru (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
22 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
18 gru (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
22 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
19 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
22 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
20 gru (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kilkenny Helsinki

Przewodnik po lotach Kilkenny Helsinki

Ograniczenia ruchowe a podróż samolotem Kilkenny - Helsinki

Znacznie częściej samoloty, które proponowane okazują się być przez różnych przewoźników mogą być przygotowane do oczekiwań ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mogą oni bez trudu przemieszczać się w ten sposób, a w dodatku jeszcze mają możliwość liczyć na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy to na pokładzie samolotu. Trzeba mimo wszystko zdawać sobie sprawę z kilku kwestii, tak żeby posiadać gwarancję, że odpowiednio się do tego latania przyszykujemy, także jeżeli zarezerwujemy tanie loty Kilkenny - Helsinki.

To co najistotniejsze zgłaszajmy przed podróżą Kilkenny - Helsinki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że liczba miejsc dla ludzi niepełnosprawnych na pokładzie samolotu jest sztywno określona. Przez to od razu w czasie rezerwacji na tanie loty Kilkenny - Helsinki powinniśmy zgłosić ten fakt liniom lotniczym tak żeby mogły one to zarejestrować oraz we właściwy sposób nas rozmieścić podczas lotu. Jeżeli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim dojechać do samolotu, a następnie przeniesiemy się na specjalny wózek, i nim dostaniemy się na sam pokład. Nasz zostanie włożony do luku bagażowego i podprowadzony nam po wylądowaniu. Oczywiście w czasie takiego przenoszenia się z wózka na wózek możemy oczekiwać na pomoc obsługi takiego lotu.

Nie ma wpływu na bagaż podręczny

Trzeba posiadać wiedzę, że także rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo mieć gwarancję, że balkonik czy laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie będą wliczane do wagi bagażu. Znaczy to, że przysługuje nam taki sam bagaż podręczny jak pozostałym podróżnym. Dodatkowo także tanie loty Kilkenny - Helsinki zezwalają na bezpłatną podróż psa przewodnika i co więcej, zezwalają żeby leciał on razem z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli wiemy, że w czasie lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na naszą niepełnosprawność, to warto to wcześniej zgłosić. Dodatkowo trzeba znać swoje prawa, ale także obowiązki, tak abyśmy mieli gwarancję, że dobrze przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Kilkenny - Helsinki posiadają sporo kuszących propozycji, a skoro nie wykluczają one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to warto z tego korzystać. To też znaczy, że znacznie częściej na spełnianie planów o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także ludzie z ograniczoną sprawnością ruchową.