X
Ładowanie...

Tanie loty Kinshasa Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kinshasa Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kinshasa Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kinshasa Warszawa

Przewodnik po lotach Kinshasa Warszawa

Bagaż niemowlaka-wskazówki dla lecących na trasie Kinshasa - Warszawa

To czy dziecko może posiadać swój bagaż podręczny określa przewoźnik, z którym podróżujesz do Kinshasa - Warszawa. Zazwyczaj to kwestia wieku pociechy oraz przewoźników, z usług których korzystasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku do drugiego roku życia znaczna część linii lotniczych podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko skończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż podręczny oraz bagaż odprawiany a zasady jego przewozu są tożsame, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Kinshasa - Warszawa. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych opłat do samolotu masz prawo wziąć wózek składany, który nie jest dodany do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy bagaży  tylko daj załodze tuż przed wejściem na pokład samolotu Kinshasa - Warszawa. Wózek ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Kinshasa, jak i po lotnisku docelowym w Warszawa. Jeśli dany przewoźnik narzuca transport malucha w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że doliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego opiekuna. Dodatkowe akcesoria niemowlęce nie służące bezpośrednio do przewozu niemowlaka trzeba nadać jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy opłat określonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku lotu z dzieckiem opiekuna obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz płynów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.