X
Ładowanie...

Tanie loty Kiruna Wrocław

już od 83 zł
14 sie 21 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szwecja Wrocław

Bilety lotnicze Szwecja Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
18 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wrocław
25 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 paź (wto)
LOT
Wrocław
15 paź (czw)
LOT
Sztokholm
10 paź (sob)
LOT
Wrocław
14 paź (śro)
LOT
Sztokholm
08 paź (czw)
LOT
Wrocław
14 paź (śro)
LOT
Sztokholm
06 paź (wto)
Lufthansa
Wrocław
11 paź (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kiruna Wrocław

Przewodnik po lotach Kiruna Wrocław

maluch w podróży Kiruna - Wrocław - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy krótką zbiór zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot Kiruna - Wrocław.

Wiek dziecka a koszt biletu do Kiruna - Wrocław

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach opiekuna organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą cenę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z dzieckiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz niemowlę samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z dzieckiem podróżować będzie inny opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie niemowlaka z Kiruna do Wrocław

Dzieci poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  tuż obok jestniezajęte fotel możesz przypiąć dziecko pasami do fotela lub wykup niemowlakowi miejsce. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dla dziecka

Czy dziecko może zabrać bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego