X
Ładowanie...

Tanie loty Kiszyniów Neapol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kiszyniów Neapol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kiszyniów Neapol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kiszyniów Neapol

Przewodnik po lotach Kiszyniów Neapol

Odbiór walizek po locie Kiszyniów - Neapol

Wybierając się na wakacje samochodem, nie musimy się przejmować walizką, bo mamy pewność, że jest ona niedaleko nas i zawsze mamy możliwość ją wyciągnąć z bagażnika. Jednak zgadzając się na tanie loty Kiszyniów - Neapol, powinniśmy zobaczyć w jaki sposób będzie to wyglądało z odbiorem bagażu po dotarciu do celu. Zwłaszcza, że na lotnisku ląduje sporo samolotów, będzie mnóstwo walizek, a to oznacza, że powinniśmy pilnować, aby się nie pomylić.

Należy się nastawić na czekanie

Przeważnie, gdy lot Kiszyniów - Neapol już wylądujemy, będziemy musieli oddać się kontroli granicznej. Dopiero po niej, mamy możliwość udać się po walizkę. Na specjalnych tablicach, będzie wpisana informacja, która taśma obsługuje nasz lot oraz tam powinniśmy się skierować po nasz bagaż. Należy się tu nastawić, że okres oczekiwania na odbiór bagażu, może dochodzić aż do 45 minut. Dodatkowo, nie będzie tutaj istotne, z propozycji jakiego przewoźnika  korzystaliśmy.

Co jeśli będziemy mieli przesiadkę podczas lotu Kiszyniów - Neapol?

Szukaliśmy najkorzystniejszego biletu oraz go wybraliśmy. Ale powiązany jest on z przesiadką i obecnie martwimy się, co będzie z naszą walizką? W takim przypadku trzeba sprawdzić, czy tanie loty Kiszyniów - Neapol dokonają przełożenia walizki z maszyny do maszyny, czy może sami musimy to zrobić. Jeśli mamy lecieć dopiero kolejnego dnia, to wtedy musimy po lądowaniu zabrać swoją walizkę i nadać ją na drugi dzień przed odlotem. Ale takie sprawy trzeba sprawdzić wcześniej, aby uniknąć nerwowego biegania na lotnisku.

Odebranie bagażu nie powinno być trudne, jeżeli wcześniej zapoznamy się z procedurami. Nawet tanie loty Kiszyniów - Neapol mają wszystko dokładnie spisane, aby zagwarantować jak największy spokój swoim klientom. Trzeba również wiedzieć, że bagaż powinien być odpowiednio opisany, tak żebyśmy posiadali pewność, że rzeczywiście trafi tam, gdzie należy. Jeżeli boimy się zaginięcia naszej walizki, to trzeba wiedzieć, że zdarzają się one dość rzadko, a jeśli mimo wszystko przyjdzie do takiej sytuacji. Lotnisko zrobi wszystko co w jego mocy, żeby wytłumaczyć tą sytuację oraz oddać nam naszą zgubę. Możemy także naszą walizkę ubezpieczyć. To po to, żebyśmy dobrze zapamiętali lot Kiszyniów - Neapol.