gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kiszyniów Reggio Calabria

już od 1864 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Reggio Calabria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Reggio Calabria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 paź (śro)
Alitalia
Reggio Calabria
31 paź (śro)
Alitalia
Warszawa
25 paź (czw)
KLM
Reggio Calabria
02 lis (pią)
Alitalia
Warszawa
20 paź (sob)
Alitalia
Reggio Calabria
27 paź (sob)
Alitalia
Warszawa
24 paź (śro)
KLM
Reggio Calabria
02 lis (pią)
Alitalia
Warszawa
25 paź (czw)
KLM
Reggio Calabria
01 lis (czw)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kiszyniów Reggio Calabria

Przewodnik po lotach Kiszyniów Reggio Calabria

maluch w podróży Kiszyniów - Reggio Calabria - poradnik dla opiekunów

Planujesz wycieczkę samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy niewielką zbiór zagadnień, którą każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Kiszyniów - Reggio Calabria.

Wiek niemowlaka a koszt biletu do Kiszyniów - Reggio Calabria

Koszt tak naprawdę zależy od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica organizator lotu nie żąda opłaty albo ma niewielką opłatę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z maluchem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie dziecka z Kiszyniów do Reggio Calabria

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  tuż obok jestniezajęte miejsce możesz przypiąć dziecko pasami do fotela lub opłać maluchowi krzesło. Możesz wtedy przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy pociecha może zabrać walizkę zależy od przewoźnika, z usług której