X
Ładowanie...

Tanie loty Klagenfurt am Wörthersee Jassy

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Klagenfurt am Wörthersee Jassy

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Klagenfurt am Wörthersee Jassy

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Klagenfurt am Wörthersee Jassy

Przewodnik po lotach Klagenfurt am Wörthersee Jassy

Tanie loty Klagenfurt - Iasi dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

W podróż na drugi koniec świata może udać się również maluch. W trakcie polowania na tanie loty, należy od razu zaznaczyć opcję, że chcesz zarezerwować bilet dla niepełnoletniego. Podpowiadamy, jak zarezerwować miejsce dla dziecka.

Rezerwacja biletu dla dziecka

Rezerwując miejsce w samolocie trzeba od razu zaznaczyć ile lat mają dzieci. Metoda podziału biletów przebiega na innych zasadach w różnych liniach lotniczych. Z reguły jednakże wybiera się, czy podróżnym jest dziecko do lat 2, od 2 do 12 (lub 13) roku życia, czy starsze dziecko.

Bilet dla malucha powinien być wystawiony na jej nazwisko. To jego data urodzenia i PESEL powinny być naniesione na karcie pokładowej, a nie dorosłego, który rezerwuje bilet. Jednak w inny sposób sprawa wygląda, jeśli zamierzasz zabrać dziecko do lat 2 na kolanach i nie będziesz wykupywać dodatkowego miejsca. Jednakże wtedy możesz spakowania wyłącznie jednego bagażu podręcznego.

Ceny biletów dla dzieciaków

W tanich lotach Klagenfurt - Iasi i w standardowych liniach lotniczych najczęściej ustalone zostały stałe ceny za miejsca dla dzieci. W tym pierwszym przypadku czasami oczywiście są przeceniane, podobnie jak bilety dla dorosłych. Dzieci powyżej 13-14 roku życia najczęściej płacą 100% ceny za bilety.

Jeżeli bierzesz niemowlę na kolana i nie będziesz potrzebować dla niego dodatkowego miejsca, będziesz musiał zapłacić jedynie mniej więcej 20% biletu dla dorosłych. Dzieci do 24 miesiąca życia siedzące na własnym siedzeniu płacą już więcej za bilety, ich cena wynosi od 50 do 100% pełnego biletu przeznaczonego dla osoby dorosłej.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Klagenfurt - Iasi