gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kłajpeda Pałanga Ateny

już od 87 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kłajpeda Pałanga Ateny

Przewodnik po lotach Kłajpeda Pałanga Ateny

Podczas lotu Kłajpeda-Palanga - Ateny mamy określone prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że w czasie lotu Kłajpeda-Palanga - Ateny jak również i w innych sytuacjach, posiadamy określone prawa, ale i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze zanim wejdziemy na pokład samolotu, tak abyśmy potrafili z nich korzystać, ponieważ wtedy będziemy uzyskamy gwarancję, że nasz lot minie naprawdę bez problemów.

Zapoznajmy się z regulaminem przewoźnika

Musimy mieć świadomość, że każda z linii lotniczych posiada swój regulamin, z którym powinniśmy się poznać. Jeżeli nie będziemy się do niego odnosić oraz będziemy ignorować zalecenia stewardess, to możemy być wyproszeni, albo nie wpuszczeni na samolot Kłajpeda-Palanga - Ateny. Co więcej, nie będzie nam wówczas należała się rekompensata.

Co jeśli samolot Kłajpeda-Palanga - Ateny jest opóźniony?

Jeśli nasz samolot Kłajpeda-Palanga - Ateny jest opóźniony, lub przesunięty na następny dzień, to przewoźnik ma za zadanie zorganizowania nam wyżywienia, a także noclegu w przypadku długiego czekania. Przy locie odwołanym, powinien nam wyszukać kolejne wygodne połączenie oraz opłacić konieczność jego zarezerwowania. Te zasady obowiązują nawet wtedy, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Kłajpeda-Palanga - Ateny, chyba że w kodeksie który otrzymaliśmy do podpisania, przewoźnik zaznaczy coś innego.

Zgubiono nasz bagaż podczas lotu Kłajpeda-Palanga - Ateny?

Jeżeli okazał się być zgubiony nasz bagaż w czasie lotu Kłajpeda-Palanga - Ateny to także należy nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tutaj ważne, że płaciliśmy za przelot tak małą kwotę . To do linii lotniczych należy odpowiednie zaopiekowanie się całym bagażem podczas lotu i to oni za niego będą odpowiadać. Choć warto zakupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wtedy nawet wykupując tanie loty Kłajpeda-Palanga - Ateny, mamy pewność, że ta kwestia będzie załatwiona stosunkowo szybko.

W czasie lotu Kłajpeda-Palanga - Ateny mamy również obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie będzie ważne czy będziemy lecieć długą trasą czy może wybraliśmy tą trwającą najkrócej . W czasie każdego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, ale także obowiązki. Zalicza się do nich pojawienie się na czas na odprawę i posiadanie niezbędnych pism. Bezwzględne słuchanie załogi i stosowanie się do jej zaleceń. Jak też stosowanie się do zasad, które prezentują tanie loty Kłajpeda-Palanga - Ateny odnośnie rzeczy przewożonych w naszej walizce.

Jeśli chcemy, żeby nasz przelot Kłajpeda-Palanga - Ateny minął rzeczywiście miło. To cały czas musimy myśleć o tym, że posiadamy swe prawa oraz muszą być one pilnowane. Ale będziemy mieli także swoje obowiązki i powinniśmy je wypełnić z odpowiednim zaangażowaniem.