X
Ładowanie...

Tanie loty Kłajpeda Pałanga Herrljunga

już od 40 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
27 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
27 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
27 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kłajpeda Pałanga Herrljunga

Przewodnik po lotach Kłajpeda Pałanga Herrljunga

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Kłajpeda-palanga - Jönköping samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Kłajpeda-palanga - Jönköping poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista artykułów objętych zakazem, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, broń kulkowa, a nawet śrut. Dodatkowo zabrania się przewozu zabawek przypominających broń, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest także zabieranie na pokład substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Kłajpeda-palanga -Jönköping i planujesz zabrać ze sobą coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak trucizny czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Kłajpeda-palanga - Jönköping muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne przedmioty medyczne? Najczęściej linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi w czasie podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź jacy przewoźnicy kursują na trasie Kłajpeda-palanga - Jönköping: