X
Ładowanie...

Tanie loty Kłajpeda Pałanga Kos

już od 283 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
22 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kos
01 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kos
29 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kos
27 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kos
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kos
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kłajpeda Pałanga Kos

Przewodnik po lotach Kłajpeda Pałanga Kos

Latanie Kłajpeda-Palanga - Kos kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Młode mamy oczekujące na narodziny dziecka czasami nie chcą odpuszczać urlopu czy wizyty u rodziny. Często po prostu muszą przedostać się na drugi koniec świata, zatem decydują się na podróż z brzuszkiem. Chociaż dużo mam może zastanawiać się, czy to na pewno zdrowe, lekarze uspokajają. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści uspokajają, że prawidłowo rozwijająca się ciąża nie jest przyczyną rezygnacji z rejsu. Pomimo to zanim zabukujesz bilet warto zasięgnąć porady i sprawdzić opinię specjalisty. Jest to spowodowane tym, że pokład to inne środowisko. Warto przekonać się, że ciąży nic nie zagraża.

Następą kwestią bywa obawa przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania podczas odpraw. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Kłajpeda-Palanga - Kos używają bramek działających na fale elektromagnetyczne. Z tego względu są znacznie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniami Roentgea i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz prawo jednakże odmówić prześwietlania i zgłosić się do kontroli w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy najczęściej regulują w statucie sposób podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Kłajpeda-Palanga - Kos i tradycyjne linie lotnicze umożliwiają loty kobietom w ciąży tylko do konkretnego momentu. Zazwyczaj to 34 tc, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. By po upływie 28 tygodnia ciąży móc wsiąść do samolotu musisz przedstawić również zaświadczenia od specjalistę. Powinny się tak znaleźć informacje o przebiegu twojej ciąży, które okazują się pomocne dla załogi samolotu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Kłajpeda-Palanga - Kos.