X
Ładowanie...

Tanie loty Kłajpeda Pałanga Ryga

już od 166 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ryga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ryga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
07 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
28 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
29 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
30 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kłajpeda Pałanga Ryga

Przewodnik po lotach Kłajpeda Pałanga Ryga

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Kłajpeda-Palanga - Ryga

Wyruszasz w podróż do Kłajpeda-Palanga - Ryga i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami przewozu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Kłajpeda-Palanga - Ryga organizator lotu może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy doleciał razem z Tobą do Kłajpeda-Palanga - Ryga musisz koniecznie zadeklarować go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez organizatora lotu na trasie do Kłajpeda-Palanga - Ryga, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które najlepiej zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki oraz torby znacząco wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na uszczerbki, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeżeli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Ryga bez szwanku.