X
Ładowanie...

Tanie loty Kluż-Napoka Werona

już od 603 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
19 paź (sob)
Lufthansa
Werona
24 paź (czw)
Lufthansa
Rzeszów
19 paź (sob)
Lufthansa
Werona
25 paź (pią)
Lufthansa
Rzeszów
19 paź (sob)
Lufthansa
Werona
27 paź (nie)
Lufthansa
Rzeszów
21 paź (pon)
Lufthansa
Werona
24 paź (czw)
Lufthansa
Rzeszów
21 paź (pon)
Lufthansa
Werona
27 paź (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kluż-Napoka Werona

Przewodnik po lotach Kluż-Napoka Werona

Tanie linie lotnicze, czyli jak obniżyć koszty podróży Cluj Napoca - Werona

Tanie linie lotnicze często sprzedają dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością zwrotu przed lotem oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po dokonaniu opłaty. Cena biletów ulega zmianie jest zależna od zarezerwowanych miejsc na dany moment sprzedażowy. Generalnie cena biletów wzrasta im mniej czasu do wylotu.

Niskobudżetowi przewoźnicy z Cluj Napoca do Werona- skąd taka mała cena biletów?- informacje dla turystów

Model biznesowy tanich linii lotniczych opiera się na oszczędności na prawie każdym segmencie prowadzenia działalności. To głównie dążenie do przewożenia liczby turystów przy granicznym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najwięcej był w powietrzu. Tanie linie lotnicze preferują głównie krótkie trasy do licznych Cluj Napoca - Werona, nie oferują lotów przesiadkowych na jednym bilecie. Niskie koszty transportu użytkowników są możliwe dzięki obniżeniu kosztów obsługi lotu poprzez korzystanie z tańszych lotnisk,nierzadko usytuowanych  w znacznej odległości od Cluj Napoca - Werona oraz zrezygnowaniu z wielu usług, takich jak bezpłatne poczęstunki na pokładzie, dostęp do czasopism i radia oraz pełnej obsługi bagażu. Ponadto zmniejszono do obligatoryjnego wymaganego przepisami minimum liczbę członków personelu pokładowego. Flota tanich przewoźników jest ujednolicona. Używają maksymalnie dwóch rodzajów samolotów, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak zarezerwować bilet na lot tanich linii lotniczych?

Tani przewoźnicy jako pierwsi wprowadzili na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Miejscówki w samolocie rezerwowane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej witrynie internetowej FRU.PL masz możliwość zarezerwować bilet z oferty tanich linii lotniczych