X
Ładowanie...

Tanie loty Knock Teneryfa

już od 1075 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Irlandia Teneryfa

Bilety lotnicze Irlandia Teneryfa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dublin
17 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
07 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
26 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
26 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
27 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
27 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Knock Teneryfa

Przewodnik po lotach Knock Teneryfa

Palacz w kabinie samolotu podczas lotu Knock - Teneryfa

Palenie to nałóg, który trudno przezwyciężyć, przez co osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny rejs samolotem bez możliwości puszczenia maleńkiego dymka. Niestety przepisy mające za zadanie chronić pozostałych pasażerów, w tym dzieci oraz ciężarnych, nie pozwalają na użytkowanie papierosów. Warto o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Knock - Teneryfa i przygotowując wakacyjną walizkę.

Wyroby tytoniowe surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palący na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, jednak były to czasy, kiedy do spraw zdrowotnych związanych z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest całkowicie inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, więc jeśli lubimy palić i wybieramy się w rejs samolotem, powinniśmy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na czas podróży Knock - Teneryfa. Nieważne tu jest czy wybieramy tanie loty Knock - Teneryfa, czy podróże regularnymi przewoźnikami – zasady wszędzie będą równie surowe. Co ważne: zakaz palenia tyczy się zarówno zwyczajnych papierosów, jak też fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – w każdym miejscu jest to zakazane!

Podróżnym czasami zdaje się, że w czasie lotu Knock - Teneryfa można schować się do łazienki na malutkiego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To oczywiście niemożliwe, ponieważ w pokładowych łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Nie warto usiłować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale i karą pieniężną. Przy locie samolotem przydatne mogą być gumy i inne preparaty pomagające opanować chęć palenia. Jeżeli obawiamy się, że nie przetrzymamy długiego lotu, wybierajmy wariant lotu z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być droższe: możemy przecież wybrać loty składane ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet będzie najtańszy , lecz również ile trwa rejs z określonymi liniami .

Przewozimy papierosy w czasie lotu Knock - Teneryfa

Jeśli wybieramy tanie loty Knock - Teneryfa i planujemy wakacje, na pewno zechcemy zabrać ze sobą swoje papierosy, by nie kupować ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu państwach są one naprawdę drogie, a nie zawsze będą nam smakować. Zanim spakujemy wakacyjną walizkę, zaznajommy się z przepisami celnymi wiążącymi się z przewozem produktów tytoniowych. W przypadku wkładów do e-papierosów należy jeszcze pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w walizce podręcznej.