X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Astipalea

już od 148 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
07 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
08 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
05 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
07 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
08 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Astipalea

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Astipalea

Co ma prawo znajdować się w walizce podczas lotu Kołobrzeg - Astypalea

Jeżeli mamy lecieć po raz pierwszy, bo w końcu do podróżowania skłoniły nas tanie loty Kołobrzeg - Astypalea, to niewątpliwie namyślamy się, co możemy ze sobą wziąć, a czego brać nam nie wolno. Z tego powodu warto spojrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej witrynie mają przeróżni przewoźnicy. Wówczas mamy możliwość na ten temat zdobyć rzeczywiście sporą wiedzę.

Co możemy mieć w samolocie podczas lotu Kołobrzeg - Astypalea

Głównie jesteśmy ciekawi, co możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu w czasie lotu Kołobrzeg - Astypalea? Warto mieć świadomość, że możemy wziąć trochę jedzenia, jeśli jest ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo mamy możliwość zabrać trochę płynów, ale nie przekraczającą 1 litr, a dodatkowo powinny znajdować się w opakowaniach do 100 mililitrów. Te płyny muszą być zapakowane wspólnie, w przezroczystym woreczku, bo wtedy szybciej przejdziemy przez odprawę. I nie ma tutaj znaczenia, czy wybierzemy regularne linie czy tanie loty Kołobrzeg - Astypalea, tego typu wytyczne będą nas obowiązywać przy każdym locie.

W czasie podróży Kołobrzeg - Astypalea leki możemy posiadać

Nawet jeśli zdecydujemy się wykupić bilet na naprawdę tani przelot za , to mimo wszystko powinniśmy mieć świadomość, że leki na pokład samolotu mamy prawo zabrać. Tak te, jakie będą dostępne bez recepty jak np. syrop na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych drugich warto jednak posiadać zaświadczenie od doktora. Oczywiście możemy mieć ich ze sobą tyle, ile faktycznie potrzebujemy w czasie wyjazdu, a więc jeżeli będzie to krótka podróż , to nie powinniśmy brać więcej, niż będziemy w stanie wykorzystać.

Co do bagażu rejestrowanego?

Jeśli pragniemy na lot Kołobrzeg - Astypalea zabrać większą ilość płynów, albo planujemy wziąć coś ostrego, to trzeba to zapakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wówczas będzie to lecieć w luku bagażowym i będziemy mogli to przetransportować, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Kołobrzeg - Astypalea. Powinniśmy mimo wszystko wiedzieć, że nie ważne, do którego bagażu je spakujemy. Nie będziemy mogli wziąć ze sobą substancji łatwopalnych oraz wybuchowych, a to oznacza, że na miejscu powinny pozostać wszelkiego rodzaju butle z gazem i latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie obostrzenia odnośnie walizek mają tanie loty Kołobrzeg - Astypalea i pozostali przewoźnicy. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniejszą ilość przedmiotów będziemy musieli wyciągnąć z walizki podczas kontroli i zostawić na lotnisku.