X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Ateny

już od 244 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ateny

Bilety lotnicze Polska Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Ateny
17 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Katowice
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
03 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
10 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
03 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Ateny
07 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Ateny

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Ateny

Czy dzieci polecą Kołobrzeg - Ateny bez opieki?

Najmłodsze dzieci przez wszystkich przewoźników potraktowane będą ze szczególną troską i obsłużone okazują się być nie raz jak klienci specjalnej uwagi. Dlatego właśnie, latając z dzieckiem w większości przypadków, mamy prawo oczekiwać na pierwszeństwo podczas wsiadania do samolotu, czy na uzyskanie idealnego siedzenia. Lecz jak będzie wyglądała taka podróż dziecka. Czy możliwe będą tanie loty Kołobrzeg - Ateny, gdzie dziecko poleci samo?

Zapoznajmy się z zasadami linii lotniczych

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik posiada swoje wytyczne, jeśli idzie o tanie loty Kołobrzeg - Ateny z udziałem dzieci. Z tego powodu warto się porozumieć z tym konkretnym, żeby uzyskać odpowiedzi na intrygujące nas pytania. Przeważnie dziecko do lat 5 nie może latać Kołobrzeg - Ateny bez osoby starszej. Niejednokrotnie za osobę starszą, która może stać się opiekunem podczas lotu, uważa się osoby, które skończyły 15 lat. Ale żeby się dowiedzieć, że ta linia lat wystarczy na przelot Kołobrzeg - Ateny, na który zakupiliśmy bilet za jedyne rzeczywiście wystarczy. Musimy skontaktować się z konkretnym przewoźnikiem.

Szansa zorganizowania osoby opiekującej się na lot Kołobrzeg - Ateny

Potomstwo do 15 roku życia, zawsze powinno mieć obok kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Kołobrzeg - Ateny musimy się decydować razem z nim. Jeżeli nie będzie takiej opcji, warto się dowiedzieć, czy na danych liniach, możliwe będzie zorganizowanie opiekuna podczas przelotu. Niektórzy posiadają takie specjalne osoby, które w czasie lotu Kołobrzeg - Ateny lecą z dzieckiem oraz się nim będą zajmować. Oczywiście jeżeli zdecydujemy się skorzystać z takiej propozycji, to musimy się przygotować, że będziemy musieli więcej zapłacić. Ale, będzie to jakieś rozwiązanie, jeżeli samodzielnie nie mamy możliwości polecieć. Jeśli będzie szansa opłacenia takiego opiekuna, to nie ma tu znaczenia, czy maleństwo będzie leciało przez wiele godzin, czy taki przelot potrwa tylko moment . Taki opiekun zostanie mu dany, a my możemy być spokojni.

Trzeba zobaczyć jakie są wytyczne latania dzieci. W którym momencie muszą posiadać zagwarantowanego opiekuna, kiedy tanie loty Kołobrzeg - Ateny pozwalają im już na samotny przelot. Jedynie po zapoznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli pewność, że całość odpowiednio zorganizujemy.