X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Barcelona

już od 133 zł
10 sie 17 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Barcelona

Bilety lotnicze Polska Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
28 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
07 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
30 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
07 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
28 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
05 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
09 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
09 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
12 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Barcelona

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Barcelona

Rent a car w czasie podróży Kołobrzeg - Barcelona- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla podróżnych

Lecisz z partnerem lub partnerką w podróż Kołobrzeg - Barcelona, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Kołobrzeg - Barcelona. Możesz tego dokonać po wylądowaniu lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór auta

Przed wyjazdem Kołobrzeg - Barcelona wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz skontrolować czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.