X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Bilbao

już od 644 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bilbao

Bilety lotnicze Polska Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 paź (czw)
Lufthansa
Bilbao
22 paź (wto)
Lufthansa
Warszawa
11 paź (pią)
Lufthansa
Bilbao
22 paź (wto)
Lufthansa
Warszawa
12 paź (sob)
Lufthansa
Bilbao
22 paź (wto)
Lufthansa
Warszawa
15 paź (wto)
Lufthansa
Bilbao
23 paź (śro)
Lufthansa
Warszawa
16 paź (śro)
Lufthansa
Bilbao
22 paź (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Bilbao

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Bilbao

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Każdy wyjazd zagraniczny to ogromne przedsięwzięcie jeśli chodzi o organizację. Aby pozbyć się związanego z tym stresu i ochroić się przed dodatkowymi kosztami, dodatkowo powinieneś kupić ubezpieczenie turystyczne. Warto wiedzieć, jak może się przydać i jakim sposobem możesz je wykorzystać.

Ubezpieczenie potrzebne w czasie podróży

Polisa ubezpieczeniowa przyda się w w wielu różnych momentach, zarówno w trakcie wypoczynku, jak i w czasie lotu. W niektórych sytuacjach okazuje się przydatne przed odlotem, nie tylko w kwestii ochrony bagażu, lecz także w innego rodzaju momentach. Ubezpieczenie otoczy cię ochroną, jeżeli coś ci się stanie lub zdarzy się jakaś zagrażająca sytuacja. Ponadto, możesz liczyć także na odszkodowanie, jeśli samolot opóźni się i w wyniku tego trzeba będzie na przykład szukać hotelu przy lotnisku.

Przydatne okazuje się również ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Kołobrzeg - Bilbao najczęściej znacznie wcześniej wykupujesz przelot, z tego powodu może okazać się, że podczas czekania na wakacje wydarzy się coś przykrego. Ubezpieczyciel zwróci ci koszt wydany na bilet, jeśli naprawdę nie będziesz mógł polecieć.

Ważne ubezpieczenie bagażu

Aby poczuć się bezpieczniej, warto kupić także ubezpieczenie bagażu. Właściwie jeżeli ulegnie zniszczeniu lub zniknie, wypłacone ci zostanie odszkodowanie od tanich lotów Kołobrzeg - Bilbao lub tradycyjnych linii lotniczych. Jednak kolejne świadczenie zawsze się przyda, a zwrot pozwoli ci pokryć wszelkie dodatkow koszty.

W momencie zagubienia lub kradzieży bagażu dostaniesz środki nie tylko za stracone przedmioty, lecz też za obciążenia, które musiałeś ponieść, by poradzić sobie na wyjeździe bez rzeczy (dodatkowe stroje czy kosmetyki. Dlatego nie musisz się już obawiać i możesz wybrać się z tanimi lotami Kołobrzeg - Bilbao gdzie chcesz.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Kołobrzeg - Bilbao