X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Borlange

już od 66 zł
29 mar 05 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
21 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Borlange

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Borlange

Co masz prawo posiadać przy sobie podczas lotu Kołobrzeg - Borlange?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Kołobrzeg - Borlange, to z pewnością jednym z zagadnień, które nas dręczą będzie to, co mamy możliwość wziąć ze sobą na pokład. Warto się już prędzej zorientować w tej sprawie, możemy także korzystać z rozpiski, która będzie zamieszczona na witrynie każdego z przewoźników , tak żebyśmy posiadali gwarancję, że nie zabierzemy niczego, co mogłoby się stać problematyczne podczas kontroli.

Co do bagażu kabinowego na przelot Kołobrzeg - Borlange?

Najistotniejszą sprawą jest to, co możemy mieć w bagażu kabinowym podczas takiego przelotu Kołobrzeg - Borlange. Możliwe będzie posiadanie płynów, do ilości 1 litra, lecz w butelkach nie większych niż 100 ml. Musimy tutaj wspomnieć, że do tych płynów będzie się zaliczał też szampon czy żel do mycia. W dodatku w bagażu kabinowym tanie loty Kołobrzeg - Borlange pozwolą nam mieć tablet, laptop lub trochę jedzenia, a to znaczy, że możemy sobie umilić podróż. Koniecznie muszą się w nim znaleźć papiery konieczne do podróży, a więc dowód osobisty oraz karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie nawet bardzo krótko trwającego przelotu nie będzie realne. Nie możemy za to brać jakichkolwiek ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Kołobrzeg - Borlange to co odmiennego

Powinniśmy wiedzieć, że tanie loty Kołobrzeg - Borlange dają nam szansę wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo mieć to wszystko, co nie zmieściło się do tego podręcznego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To znaczy, że nawet wykupując najkorzystniejszy lot , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy mieć ostre rzeczy, przewozić trochę alkoholu, ale też płyny w opakowaniach większych niż 100 ml. Lecz nawet tu nie będziemy mogli na przelot Kołobrzeg - Borlange wnieść niczego, co jest napełnione gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli wypełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Kołobrzeg - Borlange oraz sprawdzić co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. Dodatkowo bardzo przydatna jest rozpiska, co ma możliwość się znaleźć w konkretnym bagażu, tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nawet nieopatrznie, nie będziemy próbować zabrać na pokład tego, czego na nim nie może być podczas lotu Kołobrzeg - Borlange.