X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Bratysława

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kołobrzeg Bratysława

Bilety lotnicze Kołobrzeg Bratysława

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Bratysława

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Bratysława

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd służbowy, upragnione wakacje, albo jeszcze inne zdarzenia, które skłaniają do podróży: istnieje mnóstwo powodów, dla których ciężarne decydują się na rejs Kołobrzeg - Bratysława. I chociaż mawia się, że ciąża nie jest chorobą, warto mieć na względzie, że nie w każdej sytuacji taka forma podróżowania jest dla kobiet odpowiednia. Bez znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Kołobrzeg - Bratysława, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem określającym, do którego miesiąca ciężarne są wpuszczane na pokład samolotu. Przed lotem Kołobrzeg - Bratysława koniecznie trzeba omówić podróż z położnikiem.

Planujemy lot Kołobrzeg - Bratysława – kiedy można bezpiecznie podróżować?

Pragniemy zorganizować wyjazd, kupić bilety na tanie loty Kołobrzeg - Bratysława oraz spakować torbę podróżną, czy ciąża stanie nam na przeszkodzie? Tutaj dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej matki, jak też od faktu, w którym miesiącu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej zgłosić się do ginekologa opiekującego się ciążą i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla kobiety i maleństwa. Przeważnie pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do podobnych podróży. W pierwszych miesiącach znaczne skoki ciśnienia wpływają niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, z kolei w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie zbyt wczesnym rozwiązaniem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za optymalny czas ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna sprawa. Jeśli mamy taką możliwość, dostosujmy wylot i zarezerwujmy tanie loty Kołobrzeg - Bratysława akurat w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Kołobrzeg - Bratysława – co warto wiedzieć?

Panie, które decydują się na rejs samolotem w czasie ciąży, a mają już widoczny brzuszek, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży i o braku przeciwwskazań do podróży. Pozwoli to ustrzec się problemów w porcie lotniczym i sytuacji, że kobieta z dużym brzuchem nie zostanie dopuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Kołobrzeg - Bratysława muszą odpuścić sobie przyszłe mamy w ciąży mnogiej – jest ona uważana za ciążę wysokiego ryzyka. Lepiej unikać także długich lotów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez trudu sprawdzimy długość lotu wybranych rejsów i dopasujemy lot dla siebie .

Ciężarna w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama świetnie znosi podróż, inna może poczuć dyskomfort wiążący się z długim przebywaniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak udogodnić sobie podróż na pokładzie samolotu, by zatroszczyć się o własny komfort. Lepiej wybrać miejsca od przejścia, żeby swobodnie wychodzić do łazienki bądź w celu rozprostowania nóg. Spacery w czasie lotu są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają poradzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to również możemy zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.