X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Genewa

już od 425 zł
14 cze 21 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Genewa

Bilety lotnicze Polska Genewa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
21 cze (nie)
LOT
Genewa
19 lip (nie)
LOT
Kraków
06 wrz (nie)
LOT
Genewa
14 wrz (pon)
LOT
Kraków
20 cze (sob)
LOT
Genewa
18 lip (sob)
LOT
Kraków
20 cze (sob)
LOT
Genewa
19 lip (nie)
LOT
Kraków
05 wrz (sob)
LOT
Genewa
16 wrz (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Genewa

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Genewa

Musimy przejść odprawę przed podróżą Kołobrzeg - Genewa

Nareszcie nadeszła ta chwila. Bilet kupiony za jedyne jest wykorzystany, a my możemy spełniać swoje założenie o zwiedzaniu obcych miast. Jednak nim znajdziemy się na pokładzie samolotu Kołobrzeg - Genewa musimy odbyć odprawę, w czasie której zostanie przejrzane, czy wszystko jest dobrze oraz czy rzeczywiście mamy prawo lecieć. Bez względu na wybór przewoźnika, odprawa za każdym razem wygląda identycznie, czyli warto się wcześniej z nią zapoznać, żeby wiedzieć, co się będzie działo.

Powinniśmy się pojawić znacznie przed lotem Kołobrzeg - Genewa

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że powinniśmy się zjawić na lotnisku najpóźniej 2 godziny przed startem. Wtedy możemy spokojnie sprawdzić, na odpowiednich monitorach, w jakim miejscu odbywa się odprawa na nasz samolot Kołobrzeg - Genewa oraz do jakiej bramki musimy się wybrać. Warto przy tym zapamiętać, żeby już odrobinę prędzej uszykować niezbędne papiery, takie jak dowód tożsamości lub paszport, kod rezerwacji albo bilet papierowy, jeśli taki posiadamy na tanie loty Kołobrzeg - Genewa. Tutaj także będziemy mogli nadać bagaż rejestrowany, jeżeli taki wzięliśmy w podróż Kołobrzeg - Genewa. Po tych wszystkich działaniach, otrzymamy kartę pokładową, za pomocą niej możemy pojawić się na pokładzie samolotu.

Później kontrola bezpieczeństwa przed podróżą Kołobrzeg - Genewa

Zanim w końcu to nadejdzie, będziemy musieli odbyć jeszcze kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Kołobrzeg - Genewa będą pochodzić do tego niesamowicie skrupulatnie, więc warto pamiętać, aby do podstawionej kuwety wsadzić różne przedmioty typu: komórka, klucze, pasek, oraz urządzenia elektroniczne. Te ostatnie dobrze mieć na wierzchu naszego bagażu kabinowego, bo wtedy całość pójdzie prędzej oraz sprawniej. Dopiero po tak przeprowadzonej odprawie i kontroli, możemy przechodzić przez bramkę, z niej będzie następowało wsiadanie na pokład.

Wiedzmy, że wszystko będzie tu drobiazgowo sprawdzane, a więc musimy się wykazać cierpliwością i odpowiednio szybszym zjawieniem się na lotnisku. To wszystko jest dla naszego bezpieczeństwa. Nie ma też znaczenia, że udajemy się w rzeczywiście najkrótszy lot . Tanie loty Kołobrzeg - Genewa będą miały odpowiednie zasady na temat odprawy i kontroli, i się ich będą trzymać.