X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Girona-Barcelona Arpt

już od 99 zł
13 lip 20 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Girona-Barcelona Arpt

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Kołobrzeg - Girona samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Kołobrzeg - Girona poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są absolutnie zabronione. Głównie należą do nich narzędzia, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, palna, a także śrut. Ponadto zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o golarkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedopuszczalne jest także zabieranie do samolotu substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Kołobrzeg -Girona i zamierzasz zabrać ze sobą coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu głównym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi w czasie podróży. Należą do nich między innymi preparaty na receptę, preparaty ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Kołobrzeg - Girona