X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Helsinki

już od 610 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
29 mar (pon)
SAS
Helsinki
05 kwi (pon)
SAS
Gdańsk
29 mar (pon)
SAS
Helsinki
06 kwi (wto)
SAS
Gdańsk
29 mar (pon)
SAS
Helsinki
07 kwi (śro)
SAS
Gdańsk
30 mar (wto)
SAS
Helsinki
05 kwi (pon)
SAS
Gdańsk
30 mar (wto)
SAS
Helsinki
06 kwi (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Helsinki

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Helsinki

Odwołany lub opóźniony przelot Kołobrzeg - Helsinki. Kiedy lot Kołobrzeg - Helsinki jest odwołany

Opóźniony lot – to najstraszniejszy kosmar podróżnych lecących z przesiadkami. Możliwość opóźnionego samolotu możne zepsuć humor również pozostałym pasażerom. Sprawdź, co w przypadku, jeśli twój rejs będzie wykreślony lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są powszechne. To zazwyczaj niezbyt częste przypadki, spowodowane złą aurą, strajkami na na docelowym lotnisku albo awariami mechanicznymi. Ale nie ma to wpływu na to, że w chwili wyświetlenia się komunikatu, podróżni są zestresowani. Jednak nie masz się czym martwić – nie będziesz zdany na siebie. Linia lotnicza przejmuje za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Kołobrzeg - Helsinki, obowiązują się do zarezerwowania dla ciebie biletu następnym przelocie, jeśli w wyniku opóźnienia ucieknie ci przesiadka. Co więcej, muszą zapewnić klientom jedzenie i napoje, a jeżeli okres oczekiwania na lot mocno się wydłuża, także warunki do spania. Masz możliwość znalezienia tego szybciej, na przykład sprawdzając hotele w małej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie samolot zostanie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić odszkodowania nie tylko od ubezpieczyciela. Także linia lotnicza ma obowiązek dać pieniądze na przebudowanie biletu i na przykład transportu na pobliskie lotnisko. Poza tym masz możliwość także zażądać odszkodowania. Masz na to 7 dni.

Świadczenie należy się, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot kosztu zakupu biletu. Kwota wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno standardowych linii lotniczych, jak i tanich lotów Kołobrzeg - Helsinki. Mogą ci odmówić tylko wtedy, gdy opóźnienie było spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy jakimś wydarzeniem losowym.