X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Kauhajoki

już od 123 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
24 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Kauhajoki

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Kauhajoki

Latanie Kołobrzeg - Kauhajoki kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Mamy oczekujące na narodziny dziecka czasami nie chcą rezygnować z wyjazdu czy wizyty u rodziny. Często po prostu koniecznie muszą dolecieć w odległy zakątek świata, zatem decydują się na podróż mimo ciąży. Chociaż dużo ludzi zastanawia się, czy to na pewno zdrowe, specjaliści zmniejszą obawy. Latanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści mówią, że normalnie przebiegająca ciąża nie powinna być powodem zrezygnowania z lotu samolotem. Jednakże zanim zabukujesz bilet zasięgnij porady i sprawdzić zalecenie specjalisty. To dlatego, że pokład samolotu to specyficzne miejsce. Warto nabrać pewności, że dziecku nic nie będzie zagrażało.

Inną kwestią może być obawa przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania w trakcie odpraw. Warto jednak wiedzieć, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Kołobrzeg - Kauhajoki stosują bramki na zasadzie fal elektromagetycznych. Dlatego będą zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniami Roentgea i nie są szkodliwe dla dziecka. Możesz jednakże nie wyrazić zgody na prześwietlenie i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet w ciąży

Linie lotnicze z reguły regulują w statucie sposób podróżowania kobiet ciężarnych. Tanie loty Kołobrzeg - Kauhajoki i regularne linie lotnicze pozwalają na przeloty kobietom w ciąży wyłącznie do pewnego momentu. Najczęściej to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wybrać się samolotem gdzieś możesz potrzebować również zaświadczenia od ginekologa. Powinny się tak znaleźć dane o historii ciąży, które mogą okazać się pomocne dla załogi samolotu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Kołobrzeg - Kauhajoki.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lecce Kuorevesi

Tanie loty Mykonos Zadar

Tanie loty Ibiza Piestany

Tanie loty Joensuu Lappeenranta

Tanie loty Leon Poprad

Tanie loty Burgos Arosa

Tanie loty Linz Gstaad

Tanie loty Bilbao Las Vegas

Tanie loty Helsinki Melbourne

Tanie loty Ryanair Santander Poznań