X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Naxos

już od 1056 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Naxos

Bilety lotnicze Polska Naxos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 sie (śro)
Aegean Air
Naxos
18 sie (wto)
Aegean Air
Warszawa
26 sie (śro)
Aegean Air
Naxos
11 wrz (pią)
Aegean Air
Warszawa
26 sie (śro)
Aegean Air
Naxos
12 wrz (sob)
Aegean Air
Warszawa
26 sie (śro)
Aegean Air
Naxos
14 wrz (pon)
Aegean Air
Warszawa
05 sie (śro)
Aegean Air
Naxos
17 sie (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Naxos

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Naxos

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Kołobrzeg - Naxos

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, z pewnością myślą, czy można palić w czasie lotu Kołobrzeg - Naxos. Trzeba się z tą sprawą zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektóre osoby myślą, że będzie im można w samolocie palić e-papierosa. Odpowiednie informacje znajdziemy na portalach linii lotniczych, ale również na różnych forach odnoszących się do tematyki latania.

Na pokładzie Kołobrzeg - Naxos nie możemy palić

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie będziemy lecieć samolotem jako jedyni. Mogą być z nami dzieci, lub ciężarne, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Z tego powodu właśnie w samolocie obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy tanie loty Kołobrzeg - Naxos wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy może będziemy lecieć przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie zawsze taki sam i nie podlega on odwołaniu. Dodatkowo, dotyczy on tak tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, ich para także ma czasami intensywny zapach.

Co jeśli w czasie lotu Kołobrzeg - Naxos zapalimy?

Jeżeli mimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Kołobrzeg - Naxos musimy posiadać świadomość, że w ubikacjach będą zainstalowane specjalne czujniki, a więc natychmiast pójdzie informacja, że palimy. Za to zignorowanie zakazu nałożona nam może kara finansowa, albo nawet kara aresztu, więc lepiej się zastanowić czy rzeczywiście nie przetrzymamy tego przelotu Kołobrzeg - Naxos bez nikotyny. Dodatkowo, będziemy wówczas wpisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno byśmy nie chcieli.

Czy możemy przewozić papierosy na linii Kołobrzeg - Naxos?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy w ogóle możemy przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Kołobrzeg - Naxos oferują nam szansę przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przeżyć dany urlop bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Warto się zorientować, jakie są wytyczne w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku i na pokładzie, a także ich transportowania. Wtedy z odpowiednim wyprzedzeniem, możemy się nastawiać na zasady panujące podczas lotu samolotem.