X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Nykobing Mors

już od 76 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
15 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Nykobing Mors

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Nykobing Mors

Procedura i rodzaje odprawy przed lotem Kołobrzeg - Nykobing Mors- poradnik dla podróżujących

Wybierasz się w podróż samolotem Kołobrzeg - Nykobing Mors po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez procedurę odprawy? Dodatkowo w Internecie krążą informacje o kilku rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli linie lotnicze daje taką możliwość?Niżej prezentujemy krótki poradnik, który charakteryzuje krok po kroku, każdy z dostępnych rodzajów odprawy .

Definicja odprawy biletowo-bagażowej

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Kołobrzeg - Nykobing Mors w dniu lotu, podczas którego pasażer otrzymuje kartę pokładową oraz nadaje bagaż główny. W zależności od rodzaju odprawy turysta jest zobowiązany do pojawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Najpopularniejszą odprawą jest odprawa na lotnisku, gdzie całość odbywa się na lotnisku, z którego wyrusza samolot do Kołobrzeg - Nykobing Mors. Po przybyciu na lotnisko trzeba odszukać odpowiednią bramkę odpraw (check-in) przypisaną do Twojego lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, numer rezerwacji biletu drogą elektroniczną lub bilet papierowy. Poza tym będziesz mógł zważyć i nadać swój bagaż, jako bagaż rejestrowany, który zostanie przewieziony przez obsługę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i odprawieniu bagażu otrzymasz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba przejść do bramki, gdzie odbywa się kontrola bezpieczeństwa. Podczas takiej kontroli każdy turysta musi włożyć do plastikowego pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,które przewozi w bagażu podręcznym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Po zakończeniu kontroli bezpieczeństwa możesz udać się do specjalnej bramki (gate), skąd następuje wejście do samolotu. Godzina wejścia na pokład znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia podróżnych na pokład samolotu.

Odprawa samodzielna

Znaczna część lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już obeznany z zasadami obowiązującymi przed wylotem i nie chcesz stać w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku przeczytaj na stronie lotniska Kołobrzeg - Nykobing Mors czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska się znajduje oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż kabinowy, jak i bagaż odprawiany. Wpisz do urządzenia dane z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do zakupu lotu oraz numer potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych informacji otrzymasz wydrukowaną kartę pokładową. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli możesz odprawić swój bagaż,dodatkowo urządzenie do odprawy wydrukuje przywieszkę do oznaczenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem trzeba zdać w punkcie zrzutu bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa online

W dobie Internetu przewoźnicy również wychodzą na przeciw oczekiwaniom potencjalnych pasażerów. Poza możliwością kupienia biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy dokonać odprawy online. Taka odprawa odbywa się za pomocą elektronicznego formularza, który generuje się na stronie wybranych linii lotniczych, zazwyczaj uruchamiana jest kilka dni przed podróżą. Po wprowadzeniu wymaganych danych, musimy wydrukować kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu lotu.  Jeśli będziesz lecieć z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować naklejkę  i przykleić na bagaż. Niemniej jednak w dniu wylotu obowiązuje Cię stawienie się do standardowej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu sprawdzenia poprawności danych oraz wymogów bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy internetowej, aby wejść na pokład podróżujący musi posiadać wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana tak, aby jedna strona kartki pozostała niezadrukowana. Ważne, aby wziąć ze sobą prawidłowe dokumenty, z których korzystałeś podczas odprawy.