X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Olten

już od 277 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
19 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 lut (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
21 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
22 lut (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Olten

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Olten

Posiadamy nadbagaż na lot Kołobrzeg - Olten?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie dało nam się spakować do walizki o wymiarach nałożonych przez przewoźnika? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i proponują odpowiednie sposoby, które oczywiście wiążą się z dodatkową opłatą. Nie mniej, trzeba wiedzieć, co powinniśmy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy ustalone wymiary oraz ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Kołobrzeg - Olten posiadają zazwyczaj ustaloną stałą kwotę od pojedynczego kilograma ponad ustalenia, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza trasa, tym wyższa jest zapłata. Co ważne, dosyć często możemy za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeśli wiemy, że przekroczymy wytyczne ustalone przez linie lotnicze, to trzeba z tego korzystać. Wówczas też zapłacimy za taki nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Warto również mieć świadomość, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Kołobrzeg - Olten taki bagaż nie może przekroczyć ciężaru 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy wziąć drugi bagaż.

Musimy rozkładać na parę walizek podczas lotu Kołobrzeg - Olten

Jeżeli taki bagaż przekracza ustalone wielkości, to powinniśmy pakować się w kolejne walizki. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi opłatami za tą drugą walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na stronie, która proponuje nam takie tanie loty Kołobrzeg - Olten. Co istotne, to nie mamy możliwości zabrać kilku walizek o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, powinniśmy włożyć do jednej walizki. Cena biletu, nawet jeśli zapłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj wpływu na rozmiar dozwolonego bagażu. Te zasady będą wyznaczone na stałe i warto je poznać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, żeby później nie było niemiłej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Kołobrzeg - Olten oferują nam możliwość zakupienia drugiego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Trzeba jednak wiedzieć, że płacąc za niego prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ploeszti Kuressaare

Tanie loty Lyss Ronneby

Tanie loty Schaffhausen Brande

Tanie loty Funchal Wiedeń

Tanie loty Aalborg Uppsala

Tanie loty Ałma Ata Chersoń

Tanie loty Lulea Faro

Tanie loty San Giovanni Rotondo La Chaux-De-Fonds

Tanie loty Birmingham Seattle

Tanie loty British Airways Berlin Marrakesz