X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Ostenda

już od

18 maj 25 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kołobrzeg Ostenda

Bilety lotnicze Kołobrzeg Ostenda

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Ostenda

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Ostenda

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – to jest przecież stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Jeśli latasz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Kołobrzeg - Ostenda, uznają bilety elektroniczne. Nie musisz nic zabierać, potrzebujesz jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi twój plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie drobiazgi, które nosisz w kieszeni spodni, umieść tam również neseser, płaszcz lub szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Kołobrzeg - Ostenda

Tanie loty zazwyczaj dają ci wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednak warto każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie przeszedł kontrolę, a skomplikowana wieża dokładnie zwiniętych koszulek nie była zburzona.

Na szczycie zapakuj potrzebne dokumenty – i tak będziesz musiał je okazać w czasie kontroli. Zrób tak, by aby pod ręką znajdowała się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Z samej góry torby warto położyć także butelki z napojami. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby niszczyć starannie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, jakie przedmioty można wziąć do środka w tanich lotach Kołobrzeg - Ostenda.