X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Płowdiw

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kołobrzeg Płowdiw

Bilety lotnicze Kołobrzeg Płowdiw

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Płowdiw

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Płowdiw

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop dobrze wie, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć wiele trudności - trzeba przecież dokonać selekcji ubrań, odpowiednio je zwinąć, a także uzupełnić mini apteczkę. Bardzo istotną kwestią jest także wybór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w podróży? Prezentujemy praktyczne porady dla pasażerów.

Walizka na kółkach

Właśnie przygotowujesz się do wyjazdu i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka wyposażona w kółka jest wyjątkowo praktyczna i pozwala na bezproblemowe transportowanie bagażu, np. po płycie lotniska. Nie trzeba więc dźwigać ciężkich tobołków. Walizka wykonana z twardego tworzywa dobrze chroni zawartość bagażu przez wgnieceniem, ale waży około 2 kg, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przy odprawie.

Torba - lżejsza, ale mniej stabilna

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego tworzywa, co pozwala na wzięcie ze sobą większej ilości rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Do wad można zaliczyć słabszą ochronę bagażu - torba nie jest tak stabilna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą lot Kołobrzeg -Płowdiw? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku ważnych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, nożyczek, golarek, czy narzędzi. Warto więc sprawdzić walizkę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.