X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Randers

już od 76 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
26 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
03 gru (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 gru (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
04 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
01 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Randers

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Randers

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Kołobrzeg - Randers - trafia do luku bagażowego. Jakich przedmiotów nie możemy do niego pakować? Czy trzeba ponosić za niego dodatkową opłatę? Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy 2 sposoby - oddanie obsłudze przy odprawie check-in lub nadanie w punkcie zrzutu. Skorzystałeś z pierwszego rozwiązania? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed odlotem Kołobrzeg - Randers. Po przekazaniu walizek odpowiedzialność za ich zagubienie spoczywa na przewoźniku - w razie utraty bagażu klient może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Pakujemy bagaż rejestrowany

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu wnoszonego na pokład, ale i tak trzeba liczyć się z ograniczeniami. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać niebezpiecznych substancji - środków pirotechnicznych, substancji chemicznych, broni lub jej imitacji, pojemników z gazem.

Opłaty związane z nadbagażem?

Wszystko zależy od operatora lotniczego - osoby podróżujące tanimi liniami z reguły muszą za niego dopłacać. Przed Tobą lot Kołobrzeg - Randers i chcesz zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona dodatkowa opłata. W przypadku tradycyjnych przewoźników przeważnie koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Najlepiej jednak wcześniej sprawdzić obowiązujące regulacje, żeby uniknąć nieporozumień.