X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Rorschach

już od 295 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
08 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Rorschach

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Rorschach

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla turystów na trasie Kołobrzeg - Rorschach

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Kołobrzeg - Rorschach w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag zależna jest od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: zaburzenia snu, niemożność skupienia uwagi, złe samopoczucie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Kołobrzeg - Rorschach zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować położyć się spać później niż zwykle, jeśli lecisz na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz na wschód.

Jet lag na trasie Kołobrzeg - Rorschach - informacje, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Kołobrzeg przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Pij znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Kołobrzeg - Rorschach - wskazówki jak złagodzić objawy dla osób podróżujących na wschód

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Kołobrzeg postaraj się zasnąć. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże przetrwać jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed rozpoczęciem podróży Kołobrzeg - Rorschach zaleca się zasięgnąć opinii swojego lekarza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Fluelen Viseu

Tanie loty Saragossa Sofia

Tanie loty Helsinki Vulcano

Tanie loty Vaasa Logrono

Tanie loty Corvo Genua

Tanie loty Isafjordur San Fernando

Tanie loty Hongkong Innsbruck

Tanie loty Alexandroupolis Sursee

Tanie loty Sas Braathens wylot z: Goma

Tanie loty Hahn Air Phuket Ho Chi Minh City