X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg San Sebastian De La Gomera

już od 13267 zł
12 gru 19 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska San Sebastian De La Gomera

Bilety lotnicze Polska San Sebastian De La Gomera

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 gru (wto)
LOT
San Sebastian De La Gomera
16 gru (pon)
Iberia
Warszawa
10 gru (wto)
LOT
San Sebastian De La Gomera
17 gru (wto)
Iberia
Warszawa
10 gru (wto)
LOT
San Sebastian De La Gomera
18 gru (śro)
Iberia
Warszawa
10 gru (wto)
LOT
San Sebastian De La Gomera
19 gru (czw)
Iberia
Warszawa
10 gru (wto)
LOT
San Sebastian De La Gomera
20 gru (pią)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg San Sebastian De La Gomera

Przewodnik po lotach Kołobrzeg San Sebastian De La Gomera

Czy kosmetyki można wnieść na pokład samolotu?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji można transportować prawie bez ograniczeń. Jednak już w w torbie podręcznej bywa to trudniejsze. Mnóstwo podróżnych mieszcząc się w bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie rodzaje kosmetyków można zabrać, a co jest niemożliwe. Podpowiadamy, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Kosmetyki, które można zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które można wziąć ze sobą na pokład jest zaskaujaco długa. Zasadniczo w podręcznym bagażu w tanich lotach Kołobrzeg - San Sebastian De La Gomera może znaleźć się niemal wszystko. Zmieścisz tam zarówno cienie do makijażu, jak i mydło w płynie, żele pod prysznic, czy olejki. Można też spakować kosmetyki w sprayu, np. dezodoranty.

Trudniejszy kłopot pojawia się, gdy chcesz zabrać przybory do manicure i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce być przewieziona na pokładzie, jednak już golarki z otwartymi ostrzami nie nie wolno wnieść. W tym wypadku powinieneś włożyć to do bagażu rejestrowanego albo po prostu spakować golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Kołobrzeg - San Sebastian De La Gomera i regularne linie lotnicze wymieniają szczególne zasady związane ze sposobem przewożenia kosmetyków. Po pierwsze wszelkie płynne preparaty (płyn micelarny, szampo, preparaty o konsystencji żelu) powinny być przelane do specjalnych wykonanych z plastiku buletel. Te zaś powinny mieć objętość 100 ml.

Wszystkie butelki z płynami powinno się spakować do torebki z przezroczystego plastiku. W trakcie kontroli bagażu bywa to kontrolowane. Należy także zdawać sobie sprawę, że do bagażu podręcznego można spakować tylko 1 l płynów. Zasady te są w regulaminach zarówno tanich lotów Kołobrzeg - San Sebastian De La Gomera, jak i regularnych linii lotniczych.