X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Sines

już od 204 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Porto
11 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Faro
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
11 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Faro
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
08 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Funchal
22 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lizbona
08 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Funchal
23 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lizbona
08 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Funchal
25 paź (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Sines

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Sines

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed podróżą Kołobrzeg - Sines? Informator dla podróżnych

Organizujesz lot Kołobrzeg - Sines  i rozmyślasz nad zakupem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój wyjazd Kołobrzeg - Sines jest lotem za granicę w szczególności do części świata o niepewnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Cena turystycznej polisy ubezpieczeniowej jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed lotem warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do wyjazdu Kołobrzeg - Sines pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego, a do tego w sieci czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, samolot może się spóźnić, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z lotu Kołobrzeg - Sines przeczytaj, co obejmuje ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim taka polisa gwarantuje całościową ochronę podczas podróży zagranicznych i krajowych, oraz gwarantuje komfort w trakcie podróży samolotem. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie zapewnia, że linie lotnicze zrobią wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do Sines razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed utratą lub zniszczeniem torby podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z utratą, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez przewoźnika, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Dodatkowo ubezpieczyciel gwarantuje pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Poza tym możesz zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Sines, kradzieży pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Ubezpieczenie turystyczne rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Polski przez Ubezpieczonego w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy precyzyjnie wybrać termin trwania okresu ubezpieczenia, tzn. daty wylotu i powrotu.