X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Skiros

już od 162 zł
31 sie 07 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
06 paź (nie)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
17 paź (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
07 paź (pon)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
17 paź (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
12 paź (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
16 paź (śro)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
08 paź (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
16 paź (śro)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
08 paź (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Mykonos
17 paź (czw)
Volotea
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Skiros

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Skiros

Kobieta w ciąży w podróży Kołobrzeg -Skiros- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Kołobrzeg - Skiros i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Kołobrzeg -Skiros - istnieją jednak pewne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzetwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu regulacje posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na lot jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Kołobrzeg -Skiros był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też od czasu do czasu rozprostować nogi, często zmieniać sposób siedzenia, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Niezwykle istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.