X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Targu Mures

już od 440 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Targu Mures

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Targu Mures

Co masz prawo mieć ze sobą podczas lotu Kołobrzeg - Targu Mures?

Jeśli pierwszy raz zgodziliśmy się korzystać z propozycji jaką mają tanie loty Kołobrzeg - Targu Mures, to bez wątpienia podstawowym z zagadnień, które nas męczą będzie to, co możemy zabrać sobie do samolotu. Warto się już wcześniej zorientować w tej kwestii, możemy także korzystać z rozpiski, która jest umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali gwarancję, że nie weźmiemy niczego, co mogłoby się stać problematyczne podczas odprawy.

Co do bagażu podręcznego na przelot Kołobrzeg - Targu Mures?

Najważniejszą kwestią będzie to, co możemy mieć w bagażu podręcznym w czasie takiego lotu Kołobrzeg - Targu Mures. Dozwolone jest zabranie płynów, do ilości 1 litra, ale w butelkach maksymalnie 100 ml. Musimy tutaj pamiętać, że do takich płynów będzie się zaliczał też szampon albo żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Kołobrzeg - Targu Mures pozwalają nam posiadać tablet, laptop lub trochę żywności, a to znaczy, że będziemy mogli sobie umilić wyprawę. Koniecznie muszą się w nim znaleźć dokumenty konieczne do podróży, czyli dowód tożsamości oraz karta pokładowa, bo bez nich odbycie także naprawdę krótko trwającego lotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na lot Kołobrzeg - Targu Mures to coś innego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Kołobrzeg - Targu Mures dają nam szansę wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy mieć to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, jak również to, czego w kabinowym mieć nie możemy. To oznacza, że nawet zamawiając najtańszy lot , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy przewozić ostre rzeczy, wieźć odrobinę alkoholu, ale również płyny w butelkach powyżej 100 ml. Ale nawet tutaj nie możemy na przelot Kołobrzeg - Targu Mures wnieść niczego, co będzie wypełniane gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Warto wejść na stronę, na której zamawialiśmy tanie loty Kołobrzeg - Targu Mures i sprawdzić co mamy możliwość ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo bardzo przydatna będzie rozpiska, co ma możliwość się znajdować w określonym bagażu, tak żebyśmy uzyskali gwarancję, że nawet nieopatrznie, nie będziemy próbować zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Kołobrzeg - Targu Mures.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Linz Pecs

Tanie loty Pontresina Langenthal

Tanie loty Waedenswil Hornafjordur

Tanie loty Odense Covilha

Tanie loty Kithira Shannon

Tanie loty Korfu Bari

Tanie loty Wiedeń Ho Chi Minh City

Tanie loty Patras Delemont

Tanie loty China Southern Airlines Heihe

Tanie loty Rotterdam Wetzikon