X
Ładowanie...

Tanie loty Kołobrzeg Vastervik

już od 84 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kołobrzeg Vastervik

Przewodnik po lotach Kołobrzeg Vastervik

O tych dokumentach pamiętaj na lot Kołobrzeg - Vastervik

Rośnie w nas niesamowite podniecenie. Od paru miesięcy mamy już zarezerwowany bilet na tanie loty Kołobrzeg - Vastervik i liczymy, kiedy w końcu polecimy. W końcu nadchodzi ten czas, czyli przygotowujemy walizki, przeglądamy jaka może być ich dopuszczalna waga u danego przewoźnika, namyślamy się, co możemy wziąć do samolotu, a co leci w bagażu rejestrowanym. W radosnym nastroju, może się jednak okazać, że zapomnimy o czymś ważnym, i cała wyprawa stanie się nierealna do odbycia. Dlatego tak ważne będzie to, abyśmy już prędzej się zorientowali, jakie papiery musimy mieć na lot Kołobrzeg - Vastervik oraz czy będą one aktualne.

Na jaki przelot starczy dowód osobisty?

Daliśmy radę zarezerwować najtańszy bilet , więc jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni. W tej chwili zostaje jedynie czekanie na datę lotu i właściwe przyszykowanie się do niego. Na początek trzeba zobaczyć, czy na dany przelot Kołobrzeg - Vastervik potrzebujemy wyłącznie dowód osobisty czy może konieczny będzie jeszcze paszport, albo też wiza. Jeśli wykupiliśmy tanie loty Kołobrzeg - Vastervik na terytorium Unii Europejskiej, to możemy stać się przekonani, że wystarczy nam tylko dowód osobisty, z którego korzystamy każdego dnia. Jeżeli jednak udajemy się w dalszą podróż, a ona będzie już wykraczać poza teren krajów przynależących do UE, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na przelot Kołobrzeg - Vastervik

Być może, że będziemy lecieć do takiego kraju, w którym jest nam potrzebny paszport. Powinniśmy jeszcze przed lotem Kołobrzeg - Vastervik sprawdzić czy jest aktualny. To będzie istotne, ponieważ niektóre państwa oczekują, że taki paszport okaże się być ważny jeszcze przez pół roku od naszego powrotu z wycieczki. Jeśli nie będziemy się mieścili w tym okresie czasowym, to możemy nie być uprawnieni do wejścia na teren takiego kraju i pozostanie nam anulować wycieczkę. Z tego powodu, jeśli mamy świadomość, że potrzebujemy w czasie wyprawy paszport, to jeszcze zanim zarezerwujemy tanie loty Kołobrzeg - Vastervik musimy zobaczyć jego datę przydatności.

Czasami poza samym dowodem osobistym czy też paszportem, potrzebujemy wizę. O ten dokument także należy się postarać z wyprzedzeniem, dlatego nawet przy najwspanialszej propozycji na tanie loty Kołobrzeg - Vastervik i ogromnej euforii z tym związanej, nie możemy nie pamiętać o właściwym przyszykowaniu dokumentów do takiej podróży.