X
Ładowanie...

Tanie loty Kolonia Sankt Petersburg

już od 653 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Sankt Petersburg

Bilety lotnicze Niemcy Sankt Petersburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 sie (sob)
Air Baltic
Sankt Petersburg
06 wrz (pią)
Air Baltic
Berlin
31 sie (sob)
Air Baltic
Sankt Petersburg
07 wrz (sob)
Air Baltic
Berlin
29 sie (czw)
Air Baltic
Sankt Petersburg
06 wrz (pią)
Air Baltic
Berlin
29 sie (czw)
Air Baltic
Sankt Petersburg
07 wrz (sob)
Air Baltic
Berlin
30 sie (pią)
Air Baltic
Sankt Petersburg
06 wrz (pią)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kolonia Sankt Petersburg

Przewodnik po lotach Kolonia Sankt Petersburg

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie lotnisko. Tłumy, hałas, nowa sytuacja – jest to przecież mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeżeli podróżujesz do krajów europejskich, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Kolonia Bonn - St Petersburg, uznają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, potrzebne jest jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony twój plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się na taśmie wszelkie drobiazgi, noszone w kieszeni spodni, połóż tam także neseser, płaszcz czy szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Kolonia Bonn - St Petersburg

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle przestronny, że na pewno się w nim spakujesz. Jednak trzeba wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana wieża mocno skręconych podkoszulek nie była rozwalona.

Na wierzchu ułóż wszystkie dokumenty – w końcu trzeba będzie je zaprezentować w trakcie odprawy. Postaraj się by na wierzchu znalazła się także kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry bagażu warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał burzyć przemyślanie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, jakie rzeczy możesz wziąć na pokład w tanich lotach Kolonia Bonn - St Petersburg.